Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rury KAN‑therm ultraLINE

( ilość produktów: 4 )

System KAN-therm ultraLINE oferuje projektantom, wykonawcom instalacji oraz inwestorom niezwykłą elastyczność w konfiguracji ostatecznego rozwiązania technicznego, co dotychczas nie było spotykane na rynku.

Wybór odpowiedniej wersji może być podyktowany nie tylko preferencjami osób zaangażowanych w proces inwestycyjny, ale także specyfiką samej inwestycji. Na przykład, w przypadku montażu w budownictwie sakralnym lub zabytkowym, gdzie istnieje konieczność montażu natynkowego, rury PERTAL² z warstwą aluminiową mogą zapewnić lepsze właściwości użytkowe w porównaniu do rur PEXC i PERT² z warstwą EVOH.

Dlatego w ramach oferty ultraLINE dostępne są równocześnie dwa różne rodzaje rur tworzywowych, które mogą być łączone przy użyciu tych samych kształtek i tulei nasuwanych. Oferowane warianty pozwalają na dostosowanie systemu do specyfiki i wymagań konkretnego projektu, zapewniając optymalne rozwiązania techniczne dla różnorodnych zastosowań.

  • Rury PEXC i PERT² z warstwą EVOH, w zakresie średnic 14-20 mm
  • Rury PERTAL² z warstwą aluminium, w zakresie średnic 14-32 mm
Grubość ściankiGrubość ścianki
RodzajRodzaj
TypTyp
MateriałMateriał
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
DługośćDługość

W systemie KAN-therm ultraLINE, rury PERTAL² z warstwą aluminium są dostępne we wszystkich średnicach od 14 do 32 mm.

Rury te zostały skonstruowane w taki sposób, że posiadają elastyczną warstwę aluminium, która została spawana doczołowo za pomocą lasera. Dzięki temu zabezpieczone są przed dyfuzją tlenu do wnętrza instalacji. Warstwa aluminium pełni również funkcję ograniczania nadmiernego wydłużania się rurociągu w wyniku zmian temperatury.

Ta innowacyjna konstrukcja rur PERTAL² z warstwą aluminium zapewnia skuteczną ochronę przed utratą tlenu i minimalizuje wpływ temperatury na rurociąg. Jest to istotne dla utrzymania optymalnych warunków pracy instalacji oraz zapewnienia trwałości i niezawodności systemu KAN-therm ultraLINE.

 

KAN-therm ultraLINE – rury z warstwą EVOH

KAN-therm ultraLINE – rury z warstwą aluminium

PEXC 14 × 2

PERT² 14 × 2

PERTAL² 14 × 2

PEXC 16 × 2,2

PERT² 16 × 2,2

PERTAL² 16 × 2,2

PEXC 20 × 2,8

PERT² 20 × 2,8

PERTAL² 20 × 2,8

   

PERTAL² 25 × 2,5

   

PERTAL² 32 × 3

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 266 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Czujnik kompatybilny z kotłem Viessmann VITODENS 100-W B1HF-25 3,2-25KW. Polecam.
2024-06-20
Wszystko git
pixel