Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pe-flex

( ilość produktów: 22 )

Marka Pe-flex

Marka PE-FLEX od 14 lat jest liderem na polskim rynku w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań do wentylacji i rekuperacji. Kluczowym elementem jej strategii jest budowanie trwałych relacji z klientami i instalatorami, co przekłada się na ciągły rozwój firmy i poszerzanie oferty produktowej. Dzięki skupieniu na potrzebach konsumentów, PE-FLEX stworzyła kompletny system wentylacyjny, zawierający blisko 2000 produktów wysokiej jakości.

Pokaż tylko Pokaż tylko
ProducentProducent
Przepływ powietrzaPrzepływ powietrza
Średnica wylotuŚrednica wylotu
RozmiaryRozmiary
ZastosowanieZastosowanie
Rozmiar [mm]Rozmiar [mm]
Ilość króćcówIlość króćców
CenaCena
-
DługośćDługość
+ Rozwiń- Ukryj

Firma szczyci się współpracą z ponad tysiącem instalatorów w całej Polsce, a jej system wentylacji mechanicznej PE-FLEX jest uznawany za najpopularniejszy na rynku. PE-FLEX nie ogranicza się jednak tylko do dostarczania produktów – kładzie również duży nacisk na edukację społeczną dotyczącą znaczenia wentylacji dla zdrowia, oszczędności energetycznych i ochrony środowiska. Realizuje to poprzez organizowanie szkoleń i warsztatów dla firm wykonawczych, mających na celu podnoszenie jakości instalacji rekuperacyjnych i rozwijanie umiejętności specjalistów w branży.

Podsumowując, PE-FLEX jest marką, która nie tylko dostarcza innowacyjne produkty wentylacyjne, ale także aktywnie angażuje się w edukację i rozwój branży, co czyni ją ważnym graczem na polskim rynku wentylacyjnym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 181 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Super środek, szybka dostawa
2024-04-18
Profesjonalne i szybko dostarczone
pixel