Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TECH Sterowniki: Rewolucja w Kontroli Ogrzewania

2023-11-06
TECH Sterowniki: Rewolucja w Kontroli OgrzewaniaW dobie rosnącej świadomości ekologicznej i potrzeby oszczędności, firma TECH Sterowniki wprowadza innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu systemami grzewczymi domowymi. Ich oferta obejmuje inteligentne systemy, które umożliwiają efektywne i wygodne sterowanie ogrzewaniem w domu. Poznajmy bliżej te zaawansowane technologie.

Inteligentne Sterowanie Ogrzewaniem od TECH Sterowniki

System Sinum od TECH Sterowniki to przełomowe rozwiązanie w zakresie zarządzania ogrzewaniem domowym. Pozwala on na indywidualne dostosowanie temperatury do poszczególnych pomieszczeń. System jest tak inteligentny, że samodzielnie wyłącza ogrzewanie przy otwartych oknach, co znacznie zwiększa efektywność energetyczną.

System Sinum umożliwia również planowanie harmonogramu ogrzewania, dopasowanego do rytmu dnia użytkowników. Można ustawić różne temperatury na konkretną godzinę czy dzień tygodnia. Dodatkowym atutem jest możliwość monitorowania statystyk i wydajności systemu za pomocą aplikacji mobilnej, co zapewnia pełną kontrolę nad zużyciem energii.

Sterowanie Ogrzewaniem Podłogowym od TECH Sterowniki

Innym produktem w ofercie TECH Sterowniki jest system do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort ciepłej podłogi, a jednocześnie chcą racjonalnie zarządzać zużyciem energii. System składa się ze sterownika głównego, czujników, regulatorów pokojowych i siłowników termoelektrycznych, które łatwo można zintegrować z istniejącymi instalacjami.

System ten idealnie nadaje się zarówno do domów mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Może być łatwo zainstalowany w już użytkowanych budynkach, dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, która minimalizuje konieczność prowadzenia dodatkowego okablowania.

Korzyści z Wykorzystania Systemów TECH Sterowniki

Największą zaletą systemów sterowania ogrzewaniem TECH Sterowniki są oszczędności energetyczne, które mogą osiągnąć nawet 25%. Inteligentne zarządzanie temperaturą i dostosowywanie jej do obecności domowników przekłada się na znaczące zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Rozwiązania te stanowią zatem idealne połączenie wygody, efektywności i ekologii.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023

Polecane

pixel