Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kominowe innowacje z Ricom: rewolucja w odprowadzaniu spalin.

2023-08-30

W erze ekologicznego myślenia i postępu technologicznego, firmy stawiają na zaawansowane i ekologiczne systemy odprowadzania spalin. Na pierwszy plan wysuwa się Ricom, której innowacyjne rury kominowe stają się wyznacznikiem jakości. Co sprawia, że są one tak wyjątkowe? Zapraszamy do lektury.

Innowacyjność i jakość: czemu warto wybrać kominowe systemy Ricom?

Ricom to synonim doskonałości w dziedzinie systemów kominowych. Stworzone z myślą o domach, mieszkania, a także przemyśle, te systemy łączą w sobie trwałość polipropylenu i stali nierdzewnej. A to nie wszystko – produkty Ricom współpracują z większością popularnych kotłów grzewczych, zapewniając jednocześnie ekologiczne i bezpieczne rozwiązania, potwierdzone certyfikatem CE.

O ile jakość i bezpieczeństwo są kluczem, o tyle innowacyjność produktów Ricom ustawia je na piedestale. Aby sprostać wymaganiom europejskim, każdy produkt tej firmy spełnia różnorodne normy, dostosowując się do specyfiki zastosowania.

Kompleksowe systemy Ricom: gdy funkcjonalność spotyka jakość

Z oferty firmy Ricom warto wskazać na rurę kominową PP Fi 60 mm 2 m – komponent innowacyjnego systemu odprowadzania spalin. Jej kompatybilność z renomowanymi kotłami kondensacyjnymi czyni ją wszechstronnym narzędziem w każdym domu. Ale Ricom idzie dalej, oferując także rurę prostą 500 mm Fi 60, stworzoną do pracy w ekstremalnych warunkach, jednocześnie zachowującą ekologiczny charakter.

W Ricom nieustannie podąża się za nowoczesnością, dzięki czemu ich systemy nie tylko są funkcjonalne, ale także estetyczne i dostosowane do dzisiejszych wymagań ekologicznych.

Historia sukcesu: Ricom Energy w świecie innowacji

Pierwszorzędne osiągnięcia i prestiż Ricom Energy na rynku instalacyjnym to efekt ciągłego dążenia do doskonałości i innowacji. Przez ćwierć wieku działalności, marka ta zdobyła uznanie milionów, stając się jednym z liderów w branży. Z bogatą ofertą, rozwijającą się w odpowiedzi na potrzeby rynku, Ricom Energy stawia na przyszłość, której wartość mierzy się dbałością o planetę.

Od ekologicznych inicjatyw po nowatorskie rozwiązania technologiczne, Ricom Energy prezentuje wizję, gdzie postęp idzie w parze z troską o środowisko. Jesteśmy dumni, że możemy prezentować ich ofertę – połączenie pasji, innowacji i ekologicznego myślenia.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023
pixel