Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kocioł gazowy dwufunkcyjny Viessmann Vitodens 050-W - odkryj efektywność technologii Viessmann

2023-08-30
Kocioł gazowy dwufunkcyjny Viessmann Vitodens 050-W - odkryj efektywność technologii ViessmannKocioł gazowy to serce każdego ogrzewania domowego. Wybierając model wysokiej jakości, nie tylko zapewniamy sobie ciepło, ale także możliwość oszczędności. Właśnie takie rozwiązania prezentują kotły gazowe od Viessmann. Skupmy się na modelu Vitodens 050-W, który zdobywa coraz większe grono zadowolonych klientów.

Viessmann Vitodens 050-W - spokojna i skuteczna praca dla komfortu Twojego domu

Jego wyjątkowe właściwości przyciągają wielu, szczególnie ze względu na minimalną emisję hałasu. Taka właściwość czyni go idealnym wyborem dla każdego domu. Model ten wyróżnia się także kompaktowymi wymiarami - jest jednym z najmniejszych kotłów wiszących, mając tylko 707 mm wysokości, co ułatwia jego montaż.

Co jeszcze czyni model Viessmann 050 tak wyjątkowym? Odpowiedź to palnik MatriX-Plus. Zapewnia on nie tylko cichą pracę, ale także skuteczność i ograniczenie emisji szkodliwych substancji. Wytrzymała stal szlachetna użyta w palniku gwarantuje długoletnią wydajność.

Funkcjonalności kociołka Viessmann Vitodens 050-W

Szczególnie warto zwrócić uwagę na system kontroli jakości spalania Lambda Pro. Dzięki niemu kocioł automatycznie dostosowuje się do jakości dostarczanego gazu, co przekłada się na stałą, wysoką jakość spalania i oszczędności.

Kolejnym atutem jest odporny na korozję wymiennik ciepła INOX-Radial. To kluczowy element, który skutecznie przetwarza gaz w ciepło. Dzięki nowoczesnym technologiom osiąga sprawność do 98%.

Z łatwością steruj kotłem Viessmann!

Urządzenia od Viessmann wyróżniają się intuicyjnymi wyświetlaczami. W modelu Vitodens 050-W znajdziesz czarny, elektroniczny panel, który pozwala na łatwe dostosowanie parametrów pracy kotła.

To jednak nie koniec. Kotły gazowe Viessmann można łatwo połączyć z dedykowaną aplikacją ViCare. Umożliwia ona monitorowanie i sterowanie urządzeniem za pośrednictwem smartfona oraz umożliwia kontakt z serwisem technicznym Viessmann.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 181 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-04
Bez uwag. Było OK.
2024-04-04
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam
pixel