Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAN-therm w świecie hydraulicznym: rewolucja w rurach i kształtkach.

2023-08-30
KAN-therm w świecie hydraulicznym: rewolucja w rurach i kształtkach. Nowoczesna technologia, niezrównana jakość, a do tego dbałość o każdy detal – tak w skrócie opisać można produkty KAN-therm. Polski lider w produkcji multisystemów instalacyjnych, oferuje gamę rur oraz kształtek polipropylenowych. Czym wyróżniają się te produkty na tle konkurencji i jakie zalety niesie za sobą polipropylen? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Rury polipropylenowe KAN-therm: Wysoka jakość, szerokie zastosowanie

Marka KAN-therm jest symbolem jakości wśród producentów systemów rurowych. Ich oferta rur polipropylenowych to gwarancja trwałości, niezależnie od zastosowania – od ogrzewania centralnego, po zastosowania w przewodach wody ciepłej i zimnej.

Nie sposób nie wspomnieć o rurach PPR od KAN-therm. Te jednorodne produkty nie wymagają specjalnej obróbki przed zgrzewaniem. Idealnie nadają się do instalacji o różnych temperaturach przepływu – zarówno dla ciepłej, jak i zimnej wody użytkowej, a także do przewodzenia sprężonego powietrza czy mediów agresywnych.

Nie można też zapomnieć o innowacyjnych rurach stabiAL PPR. Znak rozpoznawczy? Warstwa taśmy aluminiowej, której zadaniem jest wzmocnienie struktury rury. Te rury od KAN-therm charakteryzują się niskim współczynnikiem wydłużalności termicznej, co sprawia, że są idealne dla systemów o wysokich temperaturach przepływu.

Kształtki KAN-therm: Klucz do trwałych i bezpiecznych instalacji

W erze technologii polifuzyjnego zgrzewania mufowego, kształtki polipropylenowe od KAN-therm to prawdziwy majstersztyk. Oferują one mnogość rozwiązań - od muf, przez kolana, aż po trójniki. To gwarancja trwałego i bezpiecznego połączenia.

Największą zaletą jest ich nieodwracalność. Potencjalny demontaż złączki wymagałby ingerencji w rurociąg. Dlatego ważne jest wykorzystanie złączek śrubunkowych oraz tulei do połączeń kołnierzowych dla zapewnienia elastyczności systemu. Produkty od KAN-therm gwarantują uniwersalność i kompatybilność z różnymi rodzajami rur PP.

Wybór polipropylenu to przede wszystkim korzyści: szeroki wybór kształtek, uniwersalność zastosowania oraz wytrzymałość na agresywne substancje chemiczne. Co więcej, są to produkty przyjazne dla zdrowia i środowiska, co potwierdza ich higieniczność.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023

Polecane

pixel