Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAN-therm: Innowacyjne Systemy Grzewcze

2023-11-09
KAN-therm: Innowacyjne Systemy GrzewczeW dzisiejszych czasach, kiedy nowoczesne technologie dominują w każdej dziedzinie życia, nie inaczej jest w branży systemów grzewczych. Firma KAN-therm odgrywa tu kluczową rolę, oferując zaawansowane rozwiązania w zakresie instalacji grzewczych. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie innowacyjne produkty znajdują się w ich ofercie.

Rozwiązania Rurowe od KAN-therm

Seria produktów KAN-therm obejmuje systemy rurowe, takie jak KAN-therm ultraLINE, zaprojektowane do różnorodnych zastosowań w instalacjach grzewczych. W ofercie znajdują się również złączki, jak np. system KAN-therm Cooper, charakteryzujące się łatwością montażu bez konieczności zgrzewania, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Płaszczyznowe Systemy Grzewcze KAN-therm

Wśród oferty KAN-therm znajdują się także płaszczyznowe systemy grzewcze. System KAN-therm Rail jest idealny do tworzenia instalacji ogrzewania i chłodzenia podłogowego, ściennego oraz zewnętrznego. Natomiast system KAN-therm Profil, przeznaczony do ogrzewania podłogowego w konstrukcji mokrej, jest idealny do zastosowania w różnych typach budynków, od jednorodzinnych po obiekty użyteczności publicznej.

Automatyka Grzewcza KAN-therm

Kluczowym elementem oferty KAN-therm jest automatyka grzewcza, w tym systemy KAN-therm SMART & Basic. Oferują one możliwość optymalizacji temperatury dla komfortu i efektywności energetycznej. System SMART to rozwiązanie bezprzewodowe z termostatami ściennymi komunikującymi się radiowo z listwą sterującą, natomiast system Basic to tradycyjna automatyka przewodowa, wymagająca zainstalowania przewodów elektrycznych do łączenia poszczególnych elementów.

Podsumowując, KAN-therm dostarcza zaawansowane i innowacyjne systemy grzewcze, które spełniają współczesne wymagania dotyczące efektywności energetycznej i wygody użytkowania, przy jednoczesnym zapewnieniu oszczędności na rachunkach za ogrzewanie.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023

Polecane

pixel