Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Immergas: Innowacje w Dziedzinie Ogrzewania

2023-10-28
Immergas: Innowacje w Dziedzinie OgrzewaniaW Polsce, gdzie zimy bywają surowe, efektywna instalacja grzewcza jest niezbędna dla zapewnienia komfortu cieplnego. Wśród dostawców systemów grzewczych wyróżnia się firma Immergas, lider w branży technologii ogrzewania. Zajrzyjmy do ich oferty, aby poznać unikalne modele kotłów gazowych i pompy ciepła oraz ich wyjątkowe cechy.

Hybrydowe Pompy Ciepła od Immergas

Immergas wprowadza na rynek hybrydowe pompy ciepła, łączące kocioł gazowy z pompą ciepła typu split lub monoblok. Hybrydowe pompy ciepła Immergas składają się z dwóch elementów: zewnętrznego (dla modeli split) i wewnętrznego, w którym znajduje się kocioł gazowy i układ hydrauliczny pompy. Natomiast modele monoblok posiadają jednostkę zewnętrzną z całkowitym kotłem kondensacyjnym.

Powietrzne Pompy Ciepła

Asortyment Immergas obejmuje również powietrzne pompy ciepła typu split i monoblok. Pompy typu split działają na zasadzie dwóch modułów – zewnętrznego i wewnętrznego, połączonych rurkami chłodniczymi. Z kolei pompy ciepła typu monoblok to jednomodułowe urządzenia zewnętrzne, które integrują wszystkie niezbędne elementy i są podłączane do centrali grzewczej w budynku.

Kotły Kondensacyjne Immergas

Marka Immergas oferuje także kotły kondensacyjne, jak na przykład model Hercules Condensing ABT 32 3 ERP. Charakteryzuje się on wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody o pojemności 120 litrów, zapewniającym ciągły dostęp do ciepłej wody. Hercules ABT jest przystosowany do obsługi dwóch niezależnych stref grzewczych działających na różnych temperaturach, idealny dla systemów podzielonych na ogrzewanie podłogowe i grzejniki. Dodatkową zaletą jest możliwość podłączenia do źródeł energii odnawialnej, co przekłada się na oszczędności energetyczne.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2023

Polecane

Pompa ciepła split Magis PRO 12 V2 T Immergas 3.030666

Pompa ciepła split Magis PRO 12 V2 T Immergas 3.030666

Cena regularna: 32 984,63 zł brutto31 624,44 zł brutto
Pompa ciepła monoblok Magis M8 Immergas 3.032374

Pompa ciepła monoblok Magis M8 Immergas 3.032374

Cena regularna: 21 760,15 zł brutto20 862,83 zł brutto
pixel