Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Herz: Przodujące Technologie w Ogrzewaniu i Chłodzeniu

2023-11-15
Herz: Przodujące Technologie w Ogrzewaniu i ChłodzeniuHerz to renomowany europejski producent armatury i systemów instalacyjnych, który w swojej ofercie posiada szereg innowacyjnych rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Wśród bogatego asortymentu firmy znajdują się pompy ciepła, elementy armatury i zdalne regulatory, które służą poprawie efektywności i komfortu użytkowania systemów grzewczych.

Pompy Ciepła Herz: Ekologiczne i Wydajne Rozwiązania

Firma Herz oferuje różnorodne modele pomp ciepła, w tym Commotherm SW i WW, które są przeznaczone do ogrzewania i chłodzenia, wykorzystując naturalne źródła jak grunt lub woda. Pompy te charakteryzują się wysoką wydajnością oraz niskimi kosztami eksploatacji, a ich montaż i obsługa są proste i wygodne.

Inny model, Commotherm LW-A, wykorzystuje powietrze jako źródło ciepła i jest przeznaczony do montażu na zewnątrz budynku. Pompa ta jest odporna na korozję i efektywnie działa nawet w niskich temperaturach, sięgających -20 stopni Celsjusza.

Firma Herz oferuje także Commotherm BWP 300, która służy do ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Ta pompa wykorzystuje ciepło z otaczającego powietrza, a jej różnorodne opcje instalacji systemu kanałów wentylacyjnych pozwalają na liczne zastosowania.

System Regulacji Ciepła T-Control od Herz

Herz wprowadził na rynek system T-Control, który ułatwia sterowanie obiegami grzewczymi. System ten składa się z intuicyjnego wyświetlacza dotykowego i prostego w obsłudze modułu sterowania z grafiką 3D. T-Control umożliwia podłączenie do 55 modułów i zarządzanie różnymi aspektami systemu grzewczego, a także zdalne sterowanie za pomocą aplikacji myHERZ.

Armatura i Systemy Instalacyjne Herz

Herz oferuje również szeroką gamę armatury i systemów instalacyjnych, w tym armaturę termostatyczną, zawory regulacyjne i odcinające, a także rozwiązania dla systemów wody pitnej. Produkty te są znane z wysokiej jakości wykonania i niezawodności, co jest wynikiem ponad 120 lat doświadczenia firmy w branży.

Podsumowując, Herz to marka, która stawia na innowacje i jakość, oferując kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych systemów grzewczych i chłodzących.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023

Polecane

Ogranicznik temperatury na powrocie MINI RTB prosty 1/2" Herz 1920123

Ogranicznik temperatury na powrocie MINI RTB prosty 1/2" Herz 1920123

Cena regularna: 164,02 zł brutto159,10 zł brutto
Filtr do wody zimnej z reduktorem ciśnienia DN20 Herz 2301102

Filtr do wody zimnej z reduktorem ciśnienia DN20 Herz 2301102

Cena regularna: 378,62 zł brutto367,26 zł brutto
pixel