Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Vaillant EcoTec Plus: Synonim Nowoczesności i Efektywności w Kotłach Gazowych

2023-10-25
 Vaillant EcoTec Plus: Synonim Nowoczesności i Efektywności w Kotłach GazowychKondensacyjne piece gazowe to coraz popularniejsze rozwiązanie w gospodarstwach domowych ze względu na ich ekologiczność i oszczędność energetyczną. Firma Vaillant, lider w tej dziedzinie, oferuje szeroką gamę kotłów kondensacyjnych, w tym modele z serii EcoTec Plus, które łączą innowacyjne technologie z wydajnością. Sprawdźmy, jakie modele oraz technologie prezentuje firma Vaillant w swojej ofercie.

Rodzaje Kotłów Gazowych: Jednofunkcyjne vs Dwufunkcyjne

Różnorodność kotłów gazowych obejmuje modele jedno- i dwufunkcyjne. Kocioł jednofunkcyjny ogrzewa jedynie instalację centralnego ogrzewania, podczas gdy dwufunkcyjny zapewnia również ciepłą wodę użytkową. W przypadku modeli jednofunkcyjnych konieczne jest dołączenie zewnętrznego zasobnika ciepłej wody.

Vaillant EcoTec Plus: Innowacyjność i Ekologia

Vaillant EcoTec Plus to model ceniony za zaawansowane funkcje technologiczne. Wyposażony w system inteligentnego sterowania spalaniem IoniDetect, automatycznie dostosowuje pracę kotła do zmieniającego się składu gazu. Możliwość podłączenia do odnawialnych źródeł energii, takich jak panele fotowoltaiczne czy solary, dodatkowo podnosi ekologiczny profil tego kotła. Zdalne sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji mobilnej sensoAPP i modułu internetowego sensoNET to kolejny atut tego modelu, umożliwiający kontrolę systemu nawet z poza domu.

Vaillant ecoTEC Pure: Uniwersalność i Wydajność

Model ecoTEC Pure od Vaillant to wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w nowych, jak i starszych budynkach. Dostępny zarówno w wersji jednofunkcyjnej, jak i dwufunkcyjnej, model ten wyróżnia się systemami Aqua Comfort oraz Power Plus, zwiększającymi wydajność dostarczania ciepłej wody. Dodatkowo, kocioł ten jest przystosowany do pracy na trzech różnych rodzajach gazu, co zwiększa jego uniwersalność. Wyposażony jest również w łatwy w obsłudze nowoczesny wyświetlacz i panel sterowania.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2023

Polecane

pixel