Pompy ciepła

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Kotły na paliwa stałe

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Kotły gazowe

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Hydraulika

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Elektryka

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Klimatyzacja

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Wentylacja

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Rekuperacja

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Szamba i oczyszczalnia

Montaż i serwis

ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ E-MAILA

Darmowa wycena usług

Pragnąc zapewnić najwyższy standard usług w branży, dla każdego Klienta zapewniamy bezpłatną wycenę do każdego zlecenia. Dzięki takiej możliwości osoby zainteresowane naszymi usługami mogą bez obaw namysleć się i podjąć właściwą decyzję.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!

ZADZWOŃ TERAZ

FoRMULARZ KONTAKTOWY

  sKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  +48 42 715 80 87

  (pn-pt 8:00 – 16:00)

  uslugi@instalator24.pl

  Odpowiedź w 24h

  ODWIEDŹ NAS!

  Pompa ciepła — ogrzewanie i klimatyzacja w jednym

  Pompa ciepła to jedno z najwygodniejszych rozwiązań grzewczych w nowoczesnym budownictwie. Wielofunkcyjne urządzenie wytwarza ciepło do ogrzewania domu, latem zaś działa jako wydajna klimatyzacja. To technologia, która przyszła do Europy ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Tam, w strefach umiarkowanego klimatu, pompy ciepła są bardzo popularne. Coraz częściej można je też spotkać przed domami w Polsce. Zajmują mniej miejsca i są wydajniejsze niż tradycyjne kotłownie.

  Montaż pomp ciepła — Łódź i województwo łódzkie oraz cała Polska

  Świadczymy usługi w zakresie montażu pomp ciepła. Realizujemy zlecenia zarówno w województwie łódzkim, jak i w całej Polsce. Oferujemy przy tym w pełni kompleksowe i indywidualne podejście do każdego projektu. Już na etapie planowania inwestycji służymy doradztwem technicznym. Proponujemy optymalne do potrzeb mieszkańców rozwiązania, by ogrzewanie i klimatyzacja były także tanie. Przed montażem pompy ciepła przeprowadzamy niezbędne pomiary, które pozwalają dobrać wydajne i ekonomiczne urządzenia. Profesjonalny montaż przekłada się na późniejsze oszczędności w ogrzewaniu i klimatyzacji z pompy ciepła. Kompleksowe rozwiązania dla każdej nieruchomości to wynik wielu lat doświadczeń w branży. To setki założonych urządzeń w całej Polsce. Montaż pomp ciepła realizujemy bowiem w województwie łódzkim, jak i na terenie całego kraju. Zapewniamy do tego możliwość kupna urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych w atrakcyjnych cenach. Cenimy sobie dobrą współpracę i zadowolenie naszych Klientów.

  Kotły gazowe — profesjonalny montaż

  Mamy niezbędne uprawnienia do świadczenia usług w zakresie montażu kotłów gazowych. Tego rodzaju prace wymagają stosownych certyfikatów i nie wolno przeprowadzać ich samodzielnie. Usługi w tym zakresie świadczymy na terenie województwa łódzkiego i pozostałej części kraju. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami do wykrywania gazu. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości elementów instalacyjnych. Montaż kotła gazowego przeprowadzamy szybko i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Prowadzimy serwis kotłów gazowych w województwie łódzkim.

  Montaż klimatyzacji — Łódź i województwo łódzkie

  Łódź i województwo łódzkie to rejon, gdzie jesteśmy liderem montażu klimatyzacji. Pomaga nam nieustanny wzrost zapotrzebowania na tego typu urządzenia. Wykonujemy instalację i montaż klimatyzacji w domach, biurach, a także w mieszkaniach w blokach. Co roku jest cieplej. Nie dziwi więc, że coraz więcej właścicieli nieruchomości chce zapewnić sobie maksimum komfortu. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę kompleksowego montażu taniej klimatyzacji w każdej nieruchomości. Odpowiemy na pytania, czy lepsza będzie klimatyzacja, czy pompa ciepła. Do każdego zlecenia przygotowujemy wymaganą dokumentację techniczną. Dobieramy urządzenia zapewniające wydajną pracę zgodne z oczekiwaniami Klienta. W końcu fachowo montujemy klimatyzację w dobrej cenie. Później służymy serwisem.

  Wentylacja — projekt i montaż dla domu i lokali przemysłowych

  Montujemy skuteczną wentylację! Podejmujemy zlecenia na projekt, wykonanie i montaż wentylacji w województwie łódzkim i całej Polsce. Usługę realizujemy kompleksowo. Wsłuchując się w oczekiwania inwestora, tworzymy plan instalacji wentylacyjnej. Wykonujemy elementy konstrukcji i instalujemy je. Uruchamiamy wyciąg powietrza. Później dbamy o serwis i prawidłową pracę urządzeń. Montujemy skuteczną wentylację do domów i lokali przemysłowych.

  Hydraulika — usługi — sprzedaż artykułów hydraulicznych

  Świadczymy szeroko pojęte usługi hydrauliczne na terenie województwa łódzkiego, w Łodzi, Skierniewicach oraz Brzezinach. Lokalnie dojeżdżamy do awarii i zapchanych rur kanalizacyjnych. Na terenie całego kraju wykonujemy przeróbki i nowe instalacje hydrauliczne. Realizujemy także duże projekty inwestycyjne. Dysponujemy certyfikatami i zezwoleniami do prowadzenia prac jako podwykonawca. Prowadzimy także internetową sprzedaż hurtową i detaliczną osprzętu hydraulicznego. Szeroki asortyment produktów sprawia, że na miejsce prac przyjeżdżamy zawsze odpowiednio przygotowani. Obsługujemy wszystkie zlecenia. Zarówno lokalne, jak i duże inwestycje w Polsce.

  Elektryka — usługi — sprzedaż osprzętu do instalacji elektrycznych

  Mamy wśród nas także elektryków! Usługi elektryczne świadczymy na terenie całej Polski. Uczestniczymy tam w dużych projektach inwestycyjnych. Jesteśmy liderem w usuwaniu awarii i montażu nowych instalacji elektrycznych województwie łódzkim. Realizujemy prace na etapie budowy oraz przy uruchamianiu instalacji. Swoje usługi wykonujemy fachowo i kompleksowo. Prowadzimy internetową sprzedaż artykułów elektrycznych. Przy okazji zakupów można umówić się na naprawę lub przeróbkę instalacji. Nasi elektrycy dysponują stosownymi zezwoleniami i certyfikatami dopuszczającymi do wykonywania usług elektrycznych.

  POSTAW NA EKOLOGICZNĄ OSZCZĘDNOŚĆ

  Oferowane przez nas rozwiązania gwarantują wielowymiarowe korzyści. Zapewniamy najwyższy standard oferowanych usług na rynku, co w połączeniu z szybką realizacją zleceń czyni nas liderem w branży.

  Jesteśmy tu dla Ciebie.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!