Rury i akcesoria do klimatyzacji

Rury i akcesoria do klimatyzacji służą dopasowaniu systemu chłodzącego do potrzeb użytkownika. Dają one gwarancję poprawnego działania. Z ich pomocą klimatyzator będzie również ekonomiczny. Wśród akcesoriów do klimatyzacji znajdują się rury odprowadzające ciepłe powietrze. Dzięki nim efektywność klimatyzatora znacząco wzrasta. Odpowiednio zamontowana rura do klimatyzatora wystawiana jest za okno. W ten sposób pozbywamy się nagrzanego powietrza z pomieszczenia, co znacząco wpływa na zużycie prądu przez urządzenie. Istotnym elementem jest także uszczelka do okna. Stworzona na potrzeby klimatyzatorów zabezpiecza ona napływ ciepłego powietrza z zewnątrz. Wyposażona jest w uchwyt do rury, dzięki czemu nie zachodzi obawa przed jej samoistnym wypięciem.

Czytaj więcejZwiń opis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

-25%

Klimatyzacja i wentylacja

Moduł IP-Gateway Bosch G 10 CL-1

219,56  178,50  netto
-9%

Do kanałów wentylacyjnych

Rura spiro 200 3m

31,93  25,96  netto
-25%
68,33  55,55  netto
-25%
99,74  81,09  netto
-25%

Klimatyzacja i wentylacja

Rura miedziana izolowana 1/2 x 0,8

22,30  18,13  netto
-25%

Klimatyzacja i wentylacja

Rura miedziana izolowana 1/4 x 0,8

11,08  9,01  netto
-25%

Klimatyzacja i wentylacja

Rura miedziana izolowana 3/8 x 0,8

16,58  13,48  netto
-25%
34,39  27,96  netto
Brak w magazynie

Do kanałów wentylacyjnych

Taśma aluminiowa ASTAT AL50

27,60  22,44  netto

Akcesoria do klimatyzatora domowego i biurowego

Odpowiednie wyposażenie klimatyzatora w dodatkowe akcesoria jest gwarancją jego efektywnej pracy. Dotyczy to zarówno urządzeń domowych, jak i biurowych. Dodatki podnoszą wydajność. Efektem jest szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. Ważnym elementem są także filtry do klimatyzatorów. Większość urządzeń oczyszcza powietrze, które następnie poddawane jest procesowi chłodzenia. W zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza, wymiana filtra powinna następować co kilka miesięcy. Do starszych urządzeń przydatne będą nowoczesne czujniki temperatury i wilgotności powietrza. Usprawnią one działanie urządzenia. Dla osób ceniących wygodę przydatny może być także pilot do klimatyzatora. Pozwoli on zarządzać parametrami pracy z dowolnego miejsca w domu i biurze. Zestaw rur przyłączeniowych wraz z kompletem uszczelek sprawią, że urządzenie będzie wydajniejsze. Niewielka bowiem nieszczelność w systemie odprowadzania ciepłego powietrza sprawia, że efektywność urządzenia mocno spada. Oferta obejmuje rury do klimatyzatorów o różnej długości. Pozwala to ustawić urządzenie w dogodnym dla użytkownika miejscu.

Akcesoria do klimatyzacji typu split

Klimatyzacja typu split składa się z dwóch urządzeń. Jedno z nich montowane jest na zewnątrz budynku. Drugie w pomieszczeniu. Do tego typu klimatyzatorów dostępne są rury i akcesoria umożliwiające ich montaż oraz poprawne działanie. Wśród dodatków znajdują się rury miedziane. Transportują one czynnik chłodzący. Dodatkowym wyposażeniem są centrale sterujące oraz piloty. Oferta obejmuje także płyny konserwujące do klimatyzacji. Są to dedykowane środki do czyszczenia filtrów oraz samych urządzeń. Gwarantują poprawne działanie urządzenia. Są przy tym całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.