Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Instalator24 – serwis i montaż — dlaczego warto z nami współpracować?

2023-03-10
Instalator24 – serwis i montaż — dlaczego warto z nami współpracować?

Instalator24 - serwis i montaż — dlaczego warto z nami współpracować?

Instalator24 to zespół fachowców w zakresie montażu i serwisu instalacji domowych. W skład naszego profesjonalnego składu wchodzą również doradcy i sprzedawcy. Nasze doświadczenie w branży instalatorskiej poparte jest setkami zrealizowanych projektów. Sprzedaliśmy dziesiątki tysięcy produktów. Wszystkie one służą i wspomagają pracę instalacji elektrycznych, hydraulicznych i gazowych. Instalator24 to także lider w zakresie montażu pomp ciepła, klimatyzacji oraz kotłów gazowych. Stanowimy firmę pierwszego wyboru w naszym regionie. Nie bez powodu.

Instalator24 - sklep internetowy — fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny

Nasz sklep internetowy to oferta tysięcy produktów służących do instalacji domowych. Bogata oferta przygotowana została z myślą o instalatorach oraz odbiorców indywidualnych. U nas każdy może liczyć na konkurencyjną cenę. Nie oczekujemy branżowego doświadczenia od naszych Klientów. Nasi wysokokwalifikowani doradcy podpowiedzą optymalne rozwiązania. Zasugerują odpowiedni towar, akcesoria montażowe oraz sposób ich wykorzystania. Szanujemy zarówno Klientów detalicznych, jak i hurtowych. Zamówiony u nas towar jest gotowy do odbioru w ciągu maksymalnie 1 godziny. Zamówienia wysyłkowe realizujemy bez zbędnej zwłoki. U nas nie musisz czekać na towar. Ten czeka na Ciebie. A wszystko to w cenie, która przyprawia o ból głowy naszą konkurencję. Do dyspozycji Klientów posiadamy zespół doradców-monterów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Są specjalizowani w zakresie szeroko pojętego projektowania i montażu instalacji elektrycznych, hydraulicznych i gazowych. To dzięki nim zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Montaż i serwis instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz gazowych

Specjalizujemy się w usługach montażu instalacji hydraulicznych, gazowych i elektrycznych. Fachowym okiem oceniamy zakres robót i niezbędne do tego materiały. Dokonujemy darmowej wyceny prac. Nasi Klienci mogą przy tym liczyć na liczne upusty i niskie ceny. To ważne zarówno przy niewielkiej awarii, jak i dużej inwestycji. Znamy się na tym, co robimy. Korzystamy nieustannie ze szkoleń w zakresie zastosowania nowych technologii. Stąd często proponujemy rozwiązania oparte na innowacyjnych pomysłach. Nie stanowi dla nas problemu montaż pomp ciepła i klimatyzacji. Wiemy jak usunąć drobną usterkę oraz skomplikowaną awarię. Przeprowadzamy fachowy serwis i przeglądy instalacji. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści różnych branż. Montaż kotłów C.O. i innych urządzeń przeprowadzamy w krótkim czasie. Szanujemy przy tym mienie Klientów. Znamy się na hydraulice, elektryce oraz gazownictwie. Posiadamy wszelkie niezbędne do wykonywania prac zezwolenia i certyfikaty. Dokonujemy odbiorów końcowych oraz serwisowych zainstalowanych urządzeń. Regionalnie podejmujemy małe i duże zlecenia. Uczestniczymy też w dużych i znanych projektach na terenie całego kraju.

Zaufaj fachowcom z Instalator24. Kupuj tanio i mądrze. Korzystaj z usług prawdziwych fachowców. Zyskasz na czasie i oszczędzisz pieniądze.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 284 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-04
BARDZO DOBRA FIRMA
2024-06-22
Wszystko na najwyższym poziomie. Czas przesyłki, taki jak firma deklaruje. Pozdrawiam serdecznie.
pixel