Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to nowoczesne rozwiązanie grzewcze. Stosowane jest najczęściej przy użyciu pomp ciepła. To innowacyjne rozwiązanie zdobywa sobie coraz większą rzeszę użytkowników. Jest nie tylko wydajne, ale też gwarantuje komfort cieplny mieszkańców domów. Z powodzeniem stosowane jest także w budynkach użyteczności publicznej i biurach. Kategoria obejmuje:
akcesoria do ogrzewania podłogowego;
folie izolacyjne;
rury i kształtki PEX;
płyty izolacyjne i systemowe;
rozdzielacze;
elementy sterowania;
szafki rozdzielcze;
narzędzia i materiały do montażu ogrzewania podłogowego.

Czytaj więcejZwiń opis

Wyświetlanie 1–48 z 181 wyników

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy podwójny L-100 czarny Aquer

0,26  0,21  netto

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy podwójny L-77 czarny Aquer

0,25  0,20  netto

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy pojedynczy L-100 czarny Aquer

0,23  0,19  netto

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy pojedynczy L-77 czarny Aquer

0,23  0,19  netto
830,42  675,14  netto

Wśród akcesoriów do ogrzewania podłogowego znajdują się wszelkiego rodzaju elementy służące do prawidłowego i fachowego montażu instalacji. Ich zastosowanie znajduje potwierdzenie w sztuce budowlanej. Dzięki zastosowaniu tych produktów przedłużysz trwałość i niezawodność ogrzewania podłogowego. Ułatwią i przyspieszą też prace.

Folie izolacyjne służą do odizolowania instalacji od powierzchni, na której montowana jest ogrzewanie podłogowe. Ich zastosowanie jest koniecznością. Dzięki odpowiedniemu dobraniu folii izolacyjnych system będzie działał wydajnie. Będzie przy tym energooszczędny. Tego rodzaju zabezpieczenie sprawi, że podczas pracy ogrzewania podłogowego ciepło nie będzie ogrzewać gruntu. Całość energii przekierowana zostanie na podłogę w budynku.

Rury i kształtki PEX służą do kompleksowego montażu ogrzewania podłogowego. To właśnie nimi przepływać będzie podgrzewana przez zewnętrzne źródło ciecz. Duży wybór kształtek i rur ułatwi montaż. Sprawi także, że instalacja będzie rozplanowana równomiernie i dokładnie. Dzięki temu nie powstaną zimne miejsca na ogrzewanej podłodze.

Płyty izolacyjne i systemowe wykonane są z warstw styropianu i tkaniny PP. To kolejna warstwa izolująca ogrzewanie podłogowe od powierzchni wylewki. Tak przygotowane podłoże ograniczy utratę ciepła. Tego rodzaju izolacja termiczna jest wymagana do prawidłowego montażu instalacji grzewczej w podłodze.

Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są odporne na korozję oraz zapychanie. Wyposażone w zawory termoregulacyjne przekierowują ogrzaną wodę do niezależnych elementów instalacji grzewczej.

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym sprawia, że staje się ono znacznie bardziej wydajne i ekonomiczne. Elementy te odpowiedzialne są za regulację temperatury w pomieszczeniach z tymi nowoczesnymi instalacjami grzewczymi. Proste w użyciu i programowalne w dłuższym przedziale czasowym są niezbędne w profesjonalnych instalacjach ogrzewania nadmuchowego.