Ogrzewanie — CO, podgrzewacze wody i akcesoria montażowe

Wśród asortymentu w naszym sklepie znajdują się urządzenia grzewcze, podgrzewacze oraz szeroki wybór produktów instalacyjnych. Najważniejsze kategorie obejmują:
akcesoria grzewcze;
izolacje techniczne do instalacji grzewczych;
kominy;
reduktory ciśnienia;
ogrzewacze do wody;
produkty i akcesoria do ogrzewania elektrycznego i gazowego;
akcesoria do ogrzewania podłogowego;
rozdzielacze hydrauliczne i szafki.

Czytaj więcejZwiń opis

Wyświetlanie 1–48 z 714 wyników

1,015,83  825,88  netto
1,134,55  922,40  netto
755,52  614,24  netto
829,57  674,45  netto
921,42  749,12  netto
1,320,04  1,073,20  netto

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy podwójny L-100 czarny Aquer

0,26  0,21  netto

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy podwójny L-77 czarny Aquer

0,25  0,20  netto

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy pojedynczy L-100 czarny Aquer

0,23  0,19  netto

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Hak podłogowy pojedynczy L-77 czarny Aquer

0,23  0,19  netto

Akcesoria grzewcze to przede wszystkim części zamienne do urządzeń grzewczych. W ofercie znajdziesz duży wybór grzałek do bojlerów najbardziej znanych producentów. W tej kategorii znajdują się także manometry renomowanych firm oraz inne elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczej w budynkach różnego przeznaczenia.

Izolacje techniczne do instalacji grzewczych to wysokiej jakości otuliny redukujące utratę ciepła. Są niezbędne przy profesjonalnym . Oferta obejmuje izolacje wykonane z różnych materiałów, m.in kauczukowe i polietylenowe. Dostępne są także różne ich średnice. To elementy niezbędne do prawidłowego, wydajnego i taniego zabezpieczenia wszelkiego rodzaju rur instalacyjnych.

Kominy to elementy instalacji odpowiedzialne za odprowadzanie spalin. Wśród nich najpopularniejszymi są kominy stalowe stosowane powszechnie do pieców CO gazowych i na paliwa stałe. W tej kategorii produktów znajdują się także elementy wykończeniowe, kolana, rury oraz nasady kominowe do wszelkiego rodzaju instalacji grzewczych.

Do prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych niezbędne są ciśnieniowe naczynia przeponowe oraz reduktory. Odpowiedzialne są one za utrzymanie właściwego ciśnienia w instalacjach grzewczych. Oferta obejmuje urządzenia o różnych parametrach technicznych. Gwarantuje to możliwość dopasowania ich do konkretnych potrzeb.

Ogrzewacze do wody są doskonałym rozwiązaniem w budynkach, które nie są podłączone do miejskich instalacji CO i wodociągowych. Wybór urządzeń dopasowany jest do zróżnicowanych potrzeb i wymagań użytkowników.

Oferta sklepu obejmuje także niezbędne akcesoria montażowe do instalacji opartych na podgrzewaniu elektrycznym i gazowym. Bogaty asortyment z pewnością pomoże dobrać wymagane do prawidłowego działania produkty.

Ogrzewanie podłogowe to jedna z popularniejszych metod zapewnienia optymalnej temperatury w budynkach. Do jego prawidłowego działania wymagany jest szereg akcesoriów takich jak: rozdzielacze, szafki i rury do rozprowadzania instalacji ogrzewania podłogowego. Wysokiej klasy produkty sprawią, że instalacja grzewcza będzie wydajna, bezawaryjna i tania w eksploatacji.