Dwufunkcyjne kotły gazowe Termet – wysoka efektywność

Kotły gazowe dwufunkcyjne Termet są wyjątkowo efektywne. Doskonale sprawdzają się w roli źródła ciepła do ogrzania domu. Zapewniają też ciepłą wodę użytkową. Tajemnica wysokiej efektywności leży w najnowszych technologiach. Kondensacyjne, dwufunkcyjne kotły gazowe Termet wykorzystują bowiem odzysk energii cieplnej ze spalin. To innowacja w ogrzewaniu gazem. Wymaga nieco bardziej rozbudowanej instalacji odprowadzania spalin. Jednak poczynione inwestycje zwracają się w krótkim czasie. Dzięki kondensacji dwufunkcyjny kocioł gazowy Termet odzyskuje ciepło ze spalin uchodzących kominem. Przepuszczane są one przez wymiennik ciepła, w którym podgrzewana jest woda. Ta posłużyć może jako ciepła woda użytkowa. Może być też źródłem ciepła w ogrzewaniu podłogowym lub ściennym. Należy przy tym pamiętać, że dwufunkcyjne kotły kondensacyjne Termet wymagają nieco innej budowy instalacji odprowadzającej spaliny.

Czytaj więcejZwiń opis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7


Kondensacyjne kotły gazowe Termet – czas na nowoczesność

Kondensacyjne kotły gazowe Termet wyposażono w nowoczesne rozwiązania. Są nie tylko oszczędne. Kondensacja spalin przynosi wszak konkretne efekty. Urządzenia te wyposażono w system najnowszych zabezpieczeń. Zamknięta komora spalania nie spowoduje zagrożenia zatrucia czadem. Wysoka jakość użytych elementów i wykonania gwarantuje bezawaryjną pracę w długim okresie. Dodatkowym atutem jest intuicyjne sterowanie dwufunkcyjnym kotłem gazowym Termet. Odbywa się ono za pośrednictwem intuicyjnego panelu z wyświetlaczem LCD. Inną opcją jest obsługa za pośrednictwem aplikacji internetowej. Tu wszystko jest proste! Zarówno obsługa, jak diagnostyka. Charakterystyczna dla kotłów gazowych Termet jest ich wysoka wydajność, przy jednoczesnym niskim zużyciu gazu. Sięga ona 109%. To nieosiągalne bez zastosowania najnowszych w branży rozwiązań.

Dwufunkcyjne kotły gazowe Termet – atrakcyjna cena

Nie bez znaczenia jest atrakcyjna cena dwufunkcyjnych kotłów gazowych Termet. W ofercie naszego sklepu znajdziesz liczne promocje na tego rodzaju rozwiązania grzewcze. Służymy ponadto pełnym wsparciem i wyceną całkowitej instalacji. Dobierzemy też optymalną dla budynku moc dwufunkcyjnego kotła gazowego Termet. Kupując kocioł gazowy Termet w naszym sklepie możesz liczyć na 7 lat gwarancji producenta. To możliwe dzięki zastosowaniu trwałych i jakościowych podzespołów wykorzystywanych przy produkcji. Potrzebujesz wsparcia? Nie wiesz który kocioł gazowy będzie najlepszy do Twojego domu? Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży! Sięgnij po bezpłatną informację i wycenę montażu kotła i instalacji.